Barbados od 88 919 Kč
Zobrazit zájezdy

Průvodce Barbados

Cestovní doklady na Barbados

Chystáte se cestovat na Barbados a nevíte, jak je to s doklady a zda potřebujete vízum? Máme pro vás dobrou zprávu – pokud zemi navštívíte na dobu kratší než tři měsíce, není nutné si vízum zařizovat. Cestovní pas je však nutností v každé situaci. Nezapomeňte si dopředu zkontrolovat jeho platnost.

Ceny a měna na Barbadosu

Pokud se chystáte na Barbados, určitě vás bude zajímat, jak je to s měnou, která se v tomto státu používá. Představíme vám proto barbadoský dolar a prozradíme vám, jaký je jeho kurz, kde si ho můžete vyměnit či jak je to s platbou kartou v této oblasti.

Bezpečnost a očkování na Barbados – rady a tipy

Očkování na Barbados je v některých případech nutností a vždy je doporučován vakcinační cestovatelský základ, stejně jako dodržování základních hygienických a bezpečnostních pravidel. Pojďte zjistit více informací a dozvědět se důležité tipy, které se vám při návštěvě této lokality budou hodit.

Tipy na aktivity na Barbadosu – bílé pláže, outdoorové aktivity i památky

Barbados je překrásné místo, které má svým turistům co nabídnout. Ať už chcete obdivovat zdejší nádhernou přírodu nebo historické památky, užít si outdoorových aktivit, na Barbadosu si každý najde to své. Pojďte se podívat na inspirativní tipy, co všechno zde stojí za vidění a vyzkoušení.