Ischia (ostrov) od 5 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Doprava na Ischii

Vloženo: 4. srpna 2019
Poslední příspěvek: 4. srpna 2019
nový člen nový člen /
20dkg_Gothaje
nový člen nový člen / před 5 lety
20dkg_Gothaje
Dobrý den, vybrali jsme si hotel CASA NICOLA v oblasti Serrara Fontana – Succhivo na jihu ostrova. S přítelkyní jsme se shodli, že by byl fajn zážitek to zkusit letos autem. Jel to někdo a mohl nám dát tipy? Nebo je podle vás lepší tam vyrazit letadlem? Chtěli bysme tam hodně cestovat a nevíme, jak moc dobře funguje třeba autobusová doprava na Ischii. Poradí někdo?

Odpovědi 1 odpověď

DonPepe
nový člen nový člen /
DonPepe
nový člen nový člen / před 5 lety
DonPepe
před 5 lety
@20dkg_Gothaje ~ Dobrý den,
my jsme byli autem a pohoda. Na Ischii se dostanete lodí, přijdete v přístavu koupíte lístek, jako když jedete vlakem. Myslim, že jde i online. A byly varianty levnější nebo pak dražší nějaká speedboat. Doporučuju zastávku na ostrově Procida. Oba ostrovy jsou moc krásné.
Na Ischii jezdí pouze dvě hlavní linky autobusů - CS a CD. Jeden jede jedním směrem a druhý v protisměru. Pak jede pár dalších, které zajíždí někam trochu bokem. Byli jsme tak v lázních Negombo asi 20 min z přístavu. Většina autobusů končí v přístavu Ischia Porto.
Jinak doporučuji nejlepší termály na Ischii jsou Poseidon, těsně u moře, 13 bazénu, vč sauny, ale vstup 33 euro na den. Autem tam budete za chvíli, do půl hoďky určitě. Je tam i krásná botanická zahrada.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů