Benátky od 1 701 Kč
Zobrazit zájezdy

Doprava po Benátkách

Vloženo: 6. září 2019
Poslední příspěvek: 6. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DesetDvacet
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
DesetDvacet
Dobrý den, jak se dá zvládnout doprava po Benátkách? Máte někdo zkušenosti s kartou Venezia Unica? Jezdit raději autobusem nebo využívat vaporetto? A dají se Benátky zvládnout za jeden den?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@DesetDvacet ~ Hezký den,
Benátky jsou úžasné město, rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější, jelikož jsem je navštívila už čtyřikrát, a určitě si zaslouží více času na návštěvu než 1 den. Za jediný den určitě stihnete hlavní památky jako most Rialto nebo náměstí sv. Marka, ale pokud si chcete město opravdu užít a navštívit více zajímavostí, kochat se krásnou architekturou všude kolem nebo bloudit v úzkých romantických uličkách, zůstaňte alespoň 2-3 dny.
Karta Venezia Unica se dá objednat online zde, je to unikátní karta, na kterou si zvolíte konkrétní památky, které chcete navštívit. Já ji nikdy nevyužila, platila jsem si vždy vstupy zvlášť.
Autobusy po Benátkách nejezdí, na přepravu zvolte vaporetto nebo vlastní nohy. Pěšky se dostanete ke všem hlavním památkám a vaporetto bych využila k přesunu na vzdálenější místa či ostrovy (Murano, Torcello, Lido, a určitě nevynechejte nejkrásnější Burano).

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů