Korutany od 1 088 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená Korutany s dětmi - Rakousko

Vloženo: 15. září 2019
Poslední příspěvek: 19. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DanaDrábková
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
DanaDrábková
Uvažujeme příští rok o dovolené v Korutanech - doporučíte prosím ubytování a něco záživného hlavně pro děti? Dá se koupit nějaká karta na výhodnější vstupy?

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@DanaDrábková ~ Hezký večer,
co se týče karty, dá se zakoupit Korutanská karta (Kärnten Card) za 41e/dospělý a 21e/dítě. Kartu si můžete zakoupit na mnoha místech v turistických informačních centrech v kraji. S touto kartou máte možnost navštívit přes 100 zajímavých turistických cílů v Korutanech zdarma (lanovky, rozhledny, krápníkové jeskyně, zoologické zahrady, alpské cesty, soutěsky ...). Více informací najdete na stránkách zde.
Dětem se určitě bude líbit "Opičí hora", kde můžete pozorovat makaky z bezprostřední blízkosti. Za bizony, kozorožci nebo jeleny se můžete vydat do zoo Rosegg. Nejen děti si určitě užijí spoustu zábavy v termálních bazénech a na tobogánech v Kärnten Therme Thermal Spa. Úžasné výhledy vás čekají z nejvyšší dřevěné vyhlídkové věže na světě Pyramidenkogel a třešničkou na dortu pro děti je zde nejvyšší zastřešená skluzavka v Evropě, po které sjedete dolů do údolí.
Surimi
stálá členka stálá členka /
Surimi
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Surimi
před 3 lety
Korutany jsou krásné, jen jedna věc mě trochu zklamala-ve všech průvodcích se píše, jak v Korutanech jsou krásná, velká, čistá a vyhřátá jezera, ale už nedodávají, že ta jezera jsou obklopená soukromými pozemky a pokud je někde pláž pro veřejnost, tak je placená.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Mě se líbil Klagenfurt a jezero Wörther See dostupné z města MHD. Právě u jezera je několik atrakcí pro děti.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů