Sharm el Sheikh od 11 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Sharm El Sheikh - výlety

Vloženo: 7. května 2018
Poslední příspěvek: 24. listopadu 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Dobrý den. Zajímalo by mne, jetli se tady někdo najde, kdo byl na dovolené na Sinaji v Sharm El Sheikh a jaké to tam bylo a je, jestli se pořádají celodenní výlety lodí i s obědem a za kolik, jestli jsou tam i větší trhy Souk, no prostě bych rád za každou informaci Děkuji. Josef

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@anonym ~ Dobrý den, Sharm el Sheikh patří mezi jedny z nejznámějších a nejkrásnějších lokalit pro šnorchlování a potápění na světě. Destinace se dělí na dvě části, konkrétně na staré město s tržištěm a přístavem na jihu a na luxusní turistické středisko Naama Bay situované cca 7 km směrem na sever. Spousta hotelů má přímý přístup k okraji korálového útesu a umožňují tak nahlédnout do bohatství zdejších hlubin.
Lodní výlety se pořádají zejména za potápěním a šnorchlováním, například výlet k ostrovu Tiran seženete od 20 USD. Vydat se také můžete k úžasnému korálovému útesu v Ras Mohamed.
Jedete do Egypta poprvé?
Wasaku
nový člen nový člen /
Wasaku
nový člen nový člen / před 3 lety
Wasaku
před 3 lety
Dobrý den,
zrovna ležím na pláži v Sharmu.
Jsme v hotelu Baron resort, údajně nejlepší útes v Sharmu. Faktem je, že ze snorchlovani i samotné pláže jsme hodně nadšení. Ráj pod vodou. Navíc more hned u pláže je tak po kolena až metr, což pro jen tak lenoseni ve vodě hlavne k večeru, je absolutní pohadka, pisek, bez bot.
V Naama Bay jsme byli před 15 lety a včera se tam vrátili. Pro nás aspoň velké zklamání, dnes vypadá hrozně, vše je takové omšelé. Zašla slava a snorchlovani nic moc.
Výlet směr Tiran jsme absolvovali. Jako zpestření pobytu super. Snorchlovani před hotelem ale rozhodně není o nic horší. Cena tady v hotelu 35 USD, stejná cena i u delegáta.
Pokud do Sharmu, za me bych volil buď Baron resort nebo vedlejší Coral sea sensatori (mozna ten název komolím), drahé hotely, ale oba mívají dobré lastminutove nabídky. V žádném případě ani sebelepší hotel v Naama Bay, i když každý máme jiný vkus
Hodně štěstí s výběrem
Dafr
legenda legenda /
Dafr
legenda legenda / před 3 lety
Dafr
před 3 lety
Dobrý den, v Sharm El Sheiku jsme byli poprvé letos v září. Moc se nám tam líbilo. Létáme buď do Marsy nebo Hurghády. Doporučuji vyjet do ulice SOHO. Jeli jsme tam po večeři taxíkem od hotelu, ulice se nachází kousek od letiště a je to nádhera. Ještě jsme se byli podívat v Naama Bay, ale Soho je lepší.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů