Portugalsko od 1 414 Kč
Zobrazit zájezdy

Dovolená Portugalsko-Porto a okolí

Vloženo: 28. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 14. prosince 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
Dobrý den, vybíráme dovolenou na léto, plánujeme Portugalsko. Chtěli by jsme rozhodně vidět Porto, možná si ho užít i párkrát v noci, takže asi co nejblíž nebo s opravdu dobrým spojením, ale nechceme přijít ani o plážovou pohodičku. Nabídka jak jsme koukali je docela velká - máte někdo typ, byl jste někdo a můžete doporučit?

3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Dobrý den, pokud máte rádi víno určitě nezapomeňte v Portu ochutnat. Za námahu stojí dojít dál než přímo na hlavní silnici, my jsme zavítali do vinařství Graham a majitel byl moc milý a ochotný, měli jsme ochutnávky zdarma a vše nám krásně vysvětlil. Jinak doporučuji výlety do Guimarães, Bragy a do Aveira. Aveiru se přezdívá portugalské Benátky.
Jo a ještě! Doporučuju výlet na Cabo de Roca a pak návštěvu Sintry u Lisabonu. Jezdí tam příměstský vlak z Lisabonu a pak autobus objíždí všechny památky dokola. Je to hrozně super. Vyplatí se si koupit celodenní lístek. Snad jsem pomohla.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Děkuju moc za rady. Určitě jste pomohla, jsou to cenné informace. A kde jste byli ubytovaní? Přímo v Portu? Pro nás by právě bylo lepší někde poblíž Porta, hlavně blízko nějaké pěkné pláže. Jak je to vůbec přímo v Portu s plážemi? Mám trochu strach, jestli to tam není příliš rušné. Máme rádi si dopoledne užít pohodičku na klidné pláži a pak se teprve vydat na cesty.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Přímo ve městě samozřejmě pláže jsou, ale jste ve městě. Jesli chcete trochu klidnější pláže blízko Porta, řekl bych že je ideální je Espinho. Je to takové předměstí Porta, jezdí tam příměstský vlak i autobusy a pláže tam jsou dlouhé a celkem pěkné. Město taky docela žije. Jen s tím koupáním to zas tak pohoda není - voda tam je celkem studená i v létě. My byli v červenci a moc jsme se nekoupali.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů