Egypt od 8 431 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt - nejlepší destinace na šnorchlování?

Vloženo: 31. srpna 2020
Poslední příspěvek: 27. září 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Tenka
Ahoj lidicky, doporučte prosím, kam v Egyptě? Chceme letět, ale nevíme jaká destinace na šnorchlování atd. Děkuji všem

Odpovědi 5 odpovědí

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Tenka ~ Zdravím,
mezi top egyptské destinace pro potápění a šnorchlování bych určitě zařadila Sharm el Sheikh nebo Marsa Alam. Hotely zde většinou mají přímý přístup k okraji korálového útesu, a tak jsou tyto destinace ideální na prozkoumávání zdejšího úžasného podmořského světa. K vidění jsou zde murény, chobotnice, želvy, rejnoci, ropušnice a jiné.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@Tenka ~ Hezký den, zajímavé tipy na místa, kde se v Egyptě potápět, sepsala pro náš web Češka, která tam trvale žije. Mrkněte: Egypt - podmořský ráj potápěčů a šnorchlistů. Kam se vydat?
Tenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Tenka
před 4 lety
@Kristýna ~ dekuji moooc
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Tenkpa ~ mrkněte na moje videa ze všech Egyptů a vyberte...
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@Tenka ~ zapoměla jsem vložit odkaz na moje videa z našich Egyptů -tady jsou www.youtube.com/user…

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů