Srí Lanka od 1 695 Kč
Zobrazit zájezdy

Hadi na Srí Lance

Vloženo: 15. března 2019
Poslední příspěvek: 18. března 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
Ahoj,
Měl bych dotaz pro ty, co již Srí lance byli. Letos bychom se chtěli vydat na toto místo i my. Jediné, co mne trochu odrazuje se strach z hadů. Chtěl bych se zeptat, jaké jsou vaše zkušenosti? Narazili jste někdy nechtěně na hada během cestování? Nebo je tato obava naprosto zbytečná? Děkuji.
P.

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
anonym ~ Dobrý den, jedovatí hadi na Srí Lance opravdu jsou, na ostrově se vyskytuje mnoho druhů které jsou dokonce smrtelně jedovaté. Pokud se ale budete pohybovat v blízkosti turistických měst a nepůjdete přímo do džungle, tak byste žádného potkat neměli. Byla by to opravdu smůla, pokud ano. Do jaké části Srí Lanky se chystáte?
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@Kristýna ~ Dobrý den Kristýno, děkuji vám za odpověď. Chystáme se procestovat jižní část ostrova, spíše památky a turistické přírodní krásy. Džungle bych se rád vyhnul jsem typ člověka, který se i v ČR rozhlíží ve vysoké trávě přeji hezký den
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym ~ Hezký den projela jsem celou Srí Lanku a na hady jsem nenarazila ačkoliv žijí hadi na Srí Lance. Nesmí se však navštěvovat džungli to nedoporučuji.Jinak je to nádherná země

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů