Rumunsko od 6 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Hledám parťáky na výlet

Vloženo: 7. února 2022
Poslední příspěvek: 15. února 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Beyksson
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Beyksson
Ahoj všem.
Letos jsem si naplánoval výlet z Prahy, přes Budapešť, kde bych chtěl zůstat alespoň dva dny...Památky, akvárium a tak Prostě vše na pohodu. Dál bych chtěl jet přes Szeged do Banátu. Gernik a Svatá Helena. Nicméně, prochodit se to tam dá celé. Tam bych rád zůstal alespoň dva dny.
Tak trochu jsem slíbil vybavení dětem do školy. Vodovky, tempery, papíry a tak...Tak, kdyby někdo chtěl a měl pár věcí, které by mohl věnovat, tak rád odvezu a předám.
Dál bych chtěl do Srbska na nějaké ty výlety a tak. Dále přes Bosnu a zastavit se v Mostaru. Byl jsem tam jako malý a nepamatuji si to. Tak alespoň přes noc? A zakončit bych to chtěl v Chorvatsku v Mimicích. Tam je boží ubytování s dokonalým výhledem. Mám s sebou kajak...Sice jen nafukovací, ale i tak je s ním sranda Je pro dva Ale znám dokonalou pláž, kde je hodně rybiček Cestou zpět bych se nechal klidně inspirovat Auto mám a vejde se tam všechno. Je to Fábie Combi teda
Nechci jet sám.. Tak kdyby někdo chtěl, tak by to bylo fajn

Odpovědi 1 odpověď

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Úžasné pomoci

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů