Last minute Rumunsko

Aktuální zájezdy na poslední chvíli do Rumunska s odletem do 24 hodin

Vyhledejte dovolenou

Zájezdy do Rumunska speciálně pro milovníky slev

Co jsou last minute zájezdy do Rumunska?

Často se můžete setkat s názvy jako super last minute Rumunsko a ultra last minute. Takto jsou označovány zájezdy s velmi brzkým termínem odjezdu do 24 hodin, či do týdne, s vysokou slevou, někdy o 50% a více. Cestovní kanceláře se je snaží na poslední chvíli doprodat. Často totiž mají nasmlouvané přepravní a ubytovací kapacity, které raději prodají se slevou, než aby je nechali propadnout.

Na Cestolino.cz vybíráme zlevněné zájezdy do Rumunska a označujeme jako "last minute" pokud mají termín odjezdu do 18 dnů.

Jaké jsou výhody a nevýhody last minute zájezdů do Rumunska?

Hlavní výhodou zájezdů na poslední chvíli je cena, tedy výše slevy, protože cestovní kanceláře se snaží kompletně vyprodat zarezervovanou kapacitu u partnerů - přeravní, ubytovací a podobně... A jak se termín dovolené v Rumunsku blíží, cena se snižuje. Nejvýhodnější je tedy nakupovat jen pár dní před odjezdem. Ne vždy se však podaří vybrat lokalitu a ubytování podle všech představ, protože se nabídka vyprodá.

V kterých případech není vhodné čekat na last minute Rumunsko?

Pro větší skupiny cestovatelů nemusí být dostatek volné kapacity. Nejvyšší slevy bývají pro pár posledních míst, větší skupina tak může mít problém se ubytovat v jednom hotelu.

Last minuteFirst minute
Výše slevyVysoká slevaDobrá sleva
Výběr zájezdůÚzký výběr destinací a ubytováníŠiroký výběr destinací a ubytování
PlatbaVětšinou se platí celá částka ihned po rezervaciNízká záloha po rezervaci a doplatek podle podmínek cestovní kanceláře

Ubytování v Rumunsku, které Vás nadchne

Complex Bran-Brad-BegaLokalitaRumunsko, Eforie NordComplex Bran-Brad-Bega - Rumunsko, Eforie Nord
30%
HoraLokalitaRumunsko, SaturnHora - Rumunsko, Saturn
Iaki HotelLokalitaRumunsko, MamaiaIaki Hotel - Rumunsko, Mamaia
Hotel SirenaLokalitaRumunsko, SaturnHotel Sirena - Rumunsko, Saturn
Amiral HotelLokalitaRumunsko, MamaiaAmiral Hotel - Rumunsko, Mamaia
Hotel BaladaLokalitaRumunsko, SaturnHotel Balada - Rumunsko, Saturn

Kdy je ideální čas na objednávku zájezdu do Rumunska?

Jednoduchá odpověď

V okamžiku, kdy jste s cenou dovolené v Rumunsku spokojeni.

Složitější odpověď

V první řadě je důležité určit si termín zájezdu, cílovou lokalitu v Rumunsku a další požadavky (typ ubytování, dopravu, stravu)... Vhodné je vytipovat si několik míst a ubytování. A následně sledovat, jak se pohybují ceny pro dřívější termín. Například víte, že chcete odjet v sobotu za dva týdny. Začněte pravidelně sledovat, kdy se mění cena zájezdu pro sobotní termíny v následujícím týdnu. Například zjistíte, že nejnižší cena byla ve pátek dopoledne a dále se neměnila. Pokud máte pevné nervy, vydržíte do následujícího pátku a zájezd objednáte...

Toto je extrémní příklad, který samozřejmě nemusí vůbec vyjít, protože někdo jiný může koupit poslední místa před vámi. Dále je potřeba pamatovat i na dobu vyřízení objednávky, zpracování platby a čas odjezdu.

Na co určitě nezapomenout?


Často kladené otázky

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.