Last minute Rumunsko

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Rumunsko - za tajemstvím hradu v Karpatech

Území Rumunské republiky se rozkládá na Balkánském poloostrově v jihovýchodní Evropě. Mezi jeho sousedy patří Ukrajina, Moldavsko, Maďarsko, Srbsko a Bulharsko. Východní pobřeží země lemuje pás přímořského pobřeží. Pobyt s koupáním, historickými památkami i přírodou si užijete na našich last minute zájezdech do Rumunska.

V Rumunsku se během dovolené u moře opálíte na hojně navštěvovaných černomořských plážích v turistických centrech Konstantě, Mamaie či Mangalii. K dispozici tu je mnoho nových hotelů, u pobřeží moře však najdete také vesničky Mai, Vama Veche a směrem na sever Podunajskou deltu s přehlídkou rumunské fauny a flory.

Na lastminutové pobyty se do Rumunska míří i za horami. Vedle Rumuských Karpat se nabízí pohoří Farakaš, Retezat či Cibin. Češi často jezdí do horské oblasti Banát. V Rumunsku nezapomeňte navštívit proslulé pravoslavné kláštery a hlavní město Bukurešť s pozůstatky turecké a uherské nadvlády. Tzv. Bílý dům a socialistická panelová sídliště připomínají komunistickou diktaturu Nicolae Ceausesca.

Měna v Rumunsku je leu - vyměňte koruny a pojeďte s námi obdivovat karpatskou zemi za sníženou cenu na poslední chvíli.