Nizozemsko od 2 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Holandsko na lodi

Vloženo: 15. února 2019
Poslední příspěvek: 13. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Dobrý den, letos bysme nechtěli jet k moři, ale právě do Holandska. Manžel by si přál vyzkoušet řídit loď a projet takto část Holandska. Máte s tím někdo zkušenosti? Potřebuje nějaké zkoušky? Kde se to všechno zařizuje? Dopředu nebo až na místě? Děkuji za případné zkušenosti.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
Dobrý den, prozkoumat Holandsko z lodi je skvělou volbou! Tato země se dá křížem krážem projet skrz rozsáhlou síť vodních kanálů a spousta krásných míst lze vidět pouze z vody. Jako například úchvatná vesnička Giethoorn, kterou rozhodně nesmíte minout!
Kapitánský kurz nepotřebujete, avšak pokud máte z řízení trochu obavy, je dobré se zúčastnit alespoň školení či zkráceného kurzu. Společností, které nabízí kapitánské kurzy a pronájem lodí je několik. Podívejte se například na stránky www.skipperskaskola.cz… , společnost nabízí 3-denní kapitánský kurz za 4900, kde se seznámíte s kompletní teorií a vyzkoušíte si cvičné plavby. Stejná společnost nabízí také pronájem lodí v Holandsku a menší plachetnici seženete již od 11 tis. Kč za týden.
Levné půjčení lodí v Holandsku seženete také na stránce www.dovolenaslodi.cz/.
Na jak dlouho se chystáte?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů