Kuba od 22 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké čekat počasí na Kubě v lednu a únoru?

Vloženo: 3. září 2019
Poslední příspěvek: 4. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DavidFejfar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
DavidFejfar
Dobrý den, pokud se rozhodneme pro zájezd na Kubu v lednu či v únoru, jaké bude počasí na Kubě v tuto dobu? Nehrozí, že nám třeba 5 dní z 10 proprší? A máme ve zvyku používat kartu a když potřebujeme, vybereme z bankomatu. Je s tím na Kubě problém?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@DavidFejfar ~ Hezký večer,
v prosinci začíná hlavní sezóna, která končí v květnu a přináší slunečné a příjemné počasí. Každopádně je to o štěstí a i v lednu nebo únoru vám může občas zapršet. Já Kubu navštívila také v únoru, tedy v nejnavštěvovanějším měsíci, a skoro každý den nám pár hodin pršelo a teploty byly pouze okolo 20-25 °C. Což ničemu nevadí pokud plánujete Kubu procestovat jako my.
Určitě se tedy nebojte vydat na Kubu v lednu či únoru, dle statistik je to ideální měsíc a vše ostatní pak záleží na štěstí. Kuba je ale nádherná v jakémkoliv počasí, takže občasný déšť vám jistě dovolenou nezkazí.
Z toho co vím, tak bankomaty přijímají pouze karty Visa a Mastercard, u jiných karet je zde ale možnost vybrat si přímo z banky. Také budete muset zaplatit poplatek bankomatu, výše poplatku se liší u jednotlivých bank. Doporučuji si ověřit u vaší banky, jestli vám karta bude na Kubě fungovat a vezměte si pro jistotu dostatek hotovosti.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Byla jsem na Kubě na vánoce a Sivestra , denně pršelo a obloha oblačná moc jsem tedy nadšená nebyla . Příště bych brala spíše březen duben .Ale Kuba je nádherná

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů