Santorini od 12 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké jsou ceny na Santorini?

Vloženo: 6. března 2020
Poslední příspěvek: 7. března 2020
nový člen nový člen /
Anna_Stázka
nový člen nový člen / před 4 lety
Anna_Stázka
Dobrý den, chystáme se letos na Santorini. Vždy jsme měli na dovolené ubytování se stravou, tentokrát máme pouze snídani. Ráda bych se zeptala na ceny na Santorini v restauracích a třeba i potravin v obchodech. Jsou přijatelné? Děkuji

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Anna_Stázka ~ Dobrý večer,
Santorini patří mezi ty nejdražší řecké ostrovy, ale určitě se zde dají najít i cenově přijatelné obchody a restaurace. Cena za hlavní chod v levné restauraci vyjde na Santorini alespoň na 9-10 euro, třetinka piva pak na další 4 eura. Víno je za podobnou cenu. Naopak v supermarketech se dá láhev vína pořídit velmi levně a to klidně i za 2-3 eura. Ve větších supermarketech jsou ceny jídla jen o něco málo vyšší než u nás. Levně zde nakoupíte například pečivo, jogurty, pomeranče, rajčata nebo jablka. Nedoporučuji nakupovat v malých minimarketech v letoviscích, které bývají dost předražené.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů