Maďarsko od 253 Kč
Zobrazit zájezdy

Jaké jsou ceny pohonných hmot v Maďarsku?

Vloženo: 15. února 2020
Poslední příspěvek: 15. února 2020
stálý člen stálý člen /
Lubošák
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Lubošák
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na ceny pohonných hmot v Maďarsku. Chystáme se tam na pár dní a pak zase pokračujeme autem dál do Srbska a potom do Černé Hory. Jsou ceny benzínu a ceny nafty srovnatelné s těmi našimi? Nemáte někdo tip, jestli třeba u hranic je to dražší než koupit phm někde více ve vnitrozemí? Děkuji moc

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@Lubošák ~ Dobrý den,
ceny benzínu i nafty v Maďarsku jsou podobné jako u nás, dokonce o něco i nižší. Momentálně se ceny pohybují okolo 28-30 Kč. Benzinky na dálnici jsou samozřejmě o něco málo dražší než ty ve městech a mimo dálnice.
Doporučuji se mrknout na tuto stránku, kde najdete většinu benzinek (nejen) v Maďarsku s aktuálními cenami pohonných hmot.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 4 lety
Arne1
před 4 lety
My, kteří máme auto na plyn, musíme většinou brát co je. Cena CNG v Budapešti je mezi 325 a 400 HUF, v Szegedu ještě o cca 50 HUF více.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů