Lago di Garda od 932 Kč
Zobrazit zájezdy

Jezero Lago di Garda - tipy na výlety

Vloženo: 10. října 2019
Poslední příspěvek: 24. října 2019
GirlOnFire
Prosím, jistě tu je někdo, kdo navštívil Jezero Lago di Garda. Dáte mi prosím tipy na výlety? Co vidět v okolí za zajímavosti? Jaká strana je lepší pro ubytování? Chtěli bysme si tam na jaře zajet výlet. S koupáním nepočítám, voda je prý často chladnější i v létě.

Odpovědi 6 odpovědí

Sally
před 5 lety
Riva del Garda
Limone sul Garda
Lago di Ledro
Lago di Teno
Monte Baldo
Malcesine
Tady jsme byli a viděli, akorát nevím, jestli v Teno je ten hrad otevřený. Byli jsme tam až navečer. Na Monte Baldo panoramatická lanovka a krásné výšlapy, při zakoupení vstupenky na hrad v Malcesine je sleva na lanovku a naopak. Městečklo Riva i Limone stojí za prohlídku. Lago di Ledro i Teno určitě stojí alespoň za návštěvu.
Mirka24
před 5 lety
@GirlOnFire ~ Doporučuji malebné lázeňské městečko Sirmione s hradem, který určitě stojí za prohlídku.
Mirka24
před 5 lety
@GirlOnFire ~ Na koupání je asi lepší východní strana jezera, kde jsou svahy hor pozvolnější než na straně západní. Jsou tam krásné pláže a lepší podmínky ke koupání. I když .... moji známí byli letos v létě v Limone Sul Garda, což je zrovna na západní straně, a byli navýsost spokojení.
Jabama
před 5 lety
Ahoj,pokud mate radi pamatky,navstivte milanskou katedralu,jeji terasy jsou nezapomenutelny zazitek,Bergamo ma pozemni lanovky,hrad a nadherne vyhledy na mesto,z blizsiho okoli jezera jsme navstivili monte baldo,sirmione,mohu doporucit mistni vlakovou dopravu
GirlOnFire
před 5 lety
Děkuji všem za rady.
Cholerik
před 5 lety
My jeli kolem celého jezera a každý kout má něco do sebe. Určitě doporučuju Gardaland, blízké Lago di ledro - výšlapy, kola, koupání . Žádný velký davy, parádní místo. Aquaparky, Movieland park, Gardaland SEA LIFE Aquarium..

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů