Kalábrie od 648 Kč
Zobrazit zájezdy

Kalábrie výlety

Vloženo: 18. ledna 2020
Poslední příspěvek: 19. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tadeáš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Tadeáš
Pokud to letos vyjde rád bych se podíval do Itálie. Slyšel jsem, že Kalábrie nemá chybu. Betonová pláž na turisty přeplněném Bibione už nikdy více. Měli byste nějaké tipy na výlety v okolí Kalábrie? Vůbec to tam neznám.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Tadeáš ~ Dobrý den,
doporučuji navštívit kouzelné městečko Tropea posazené na skále, které vybízí k večerním procházkám v místních úzkých uličkách. V okolí najdete jak dlouhé písečné pláže tak i menší zátoky ve skalách. Krásné menší pláže se nachází v okolí Capo Vaticano, od Tropei jsou vzdálené cca 10 km. Nedaleko je také úchvatná jeskynní kaple Chiesetta di Piedigrotta. Také si udělejte lodní výlet na Liparské ostrovy, zejména pak na vulkanický ostrov Stromboli, kde můžete pozorovat tekoucí lávu. Pokud máte rád přírodu a hory, zajeďte si do národního parku Sila. Za zmínku také stojí pevnost Castello di le Castella, staré vesnice Stilo a Pentidattilo, přímořské městečko Scilla a vodopád v Oasi Ristoro le Cascate.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů