Kuba od 21 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam na Kubu? Doporučte letoviska na dovolenou

Vloženo: 24. srpna 2019
Poslední příspěvek: 25. srpna 2019
nový člen nový člen /
FreshFruit
nový člen nový člen / před 3 lety
FreshFruit
Zdravím, uvažujeme o dovolené na Kubě. Nikdy jsme nebyli takhle dál mimo Evropu. Kam na Kubu jet? Kde se vám nejvíce líbilo? Doporučte letoviska prosím. Nechci katalogy, ale osobní zkušenosti.

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@FreshFruit ~ Zdravím,
pokud se budeme bavit o letoviscích na odpočinkovou dovolenou u moře na Kubě, z osobní zkušenosti rozhodně můžu doporučit malý ostrov Cayo Guillermo, který je s pevninou spojený mostem nebo ostrov Cayo Santa Maria, případně Cayo Largo a Cayo Coco. Pokud vám nejde o noční život, blízké památky a zajímavosti a hledáte klid a poloprázdné pláže s křišťálově čistým mořem, tak u těchto ostrovů nemůžete šlápnout vedle. Varadero bych vynechala vzhledem k množství turistů, a ani pláže zde zdaleka nejsou tak krásné jako na zmiňovaných ostrovech.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
také bych ráda na Kubu a moc, ale nevím kdy je vhodné tam jet, kamarád byl na vánoce a počasí jej zklamalo .
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Na Kubě určitě Varadero, čistá voda a daleko od břehu mělko. Na jižním pobřeží v Trinidadu je voda kalná a pořád mě v ní něco štípapo, Varadero bylo úplný opak. Navíc tam jezdí okružní autobus, kupují se denní jízdenky a můžete navštívit i několik přírodních rezervací. Za mě Varadero jako letovistko je nejen na Kubě, ale i ve světovém srovnání patří k těm lepším. Pokud nechcete do Varadera, tak radši severní pobřeží než jižní.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~
Já tam byla na přelomu červen/červenec a počasí super, sice každý den začaly blesky, ale to jen večer na pár hodin, liják jsem zažily za 20 dní jen dvakrát a to jen na pár hodin večer.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů