Sardinie od 1 175 Kč
Zobrazit zájezdy

Kempy na Sardinii

Vloženo: 4. srpna 2019
Poslední příspěvek: 5. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MarkoPolo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
MarkoPolo
Poradí mi zde někdo kempy na Sardinii? Požadavky - průzračné moře, kemp velmi blízko moře, možnost stravování nebo dobré restaurace v blízkém okolí, event. nějaké dětské zábavy, ale nemusí být, noční život vůbec nepotřebujeme. Prý je sever Sardinie hezčí než jih, proč?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@MarkoPolo ~ Zdravím,
mrkněte na kemp Abbatoggia Village zde, který se nachází ostrově La Maddalena, kde najdete jedny z nejkrásnějších pláží z celé Sardinie. Kemp leží přímo u moře a má vlastní restauraci, kde prý výborně vaří. Já osobně jsem v kempu nebyla, ale moji přátelé ano a byli nadšení. Máte možnost spát v mobil-homech nebo ve vlastním stanu. Okolí kempu je klidné a je ideální pro relaxační a ničím nerušenou dovolenou.
Já jsem navštívila sever Sardinie, který je turističtější než jih. Zejména pobřeží Costa Smeralda a okolí Alghera. Na jihu jsem nebyla, ale slyšela jsem, že je mnohem hezčí právě díky tomu, že pláže jsou zde mnohem prázdnější a je zde celkově méně lidí.
Jíťa
nový člen nový člen /
Jíťa
nový člen nový člen / před 3 lety
Jíťa
před 3 lety
@MarkoPolo ~ Dobrý den,
v roce 2017 jsem byla na Sardinii ve Vignola Mare - kemp Baia Blu La Tortuga. Kemp byl u moře, prostorný, v piniovém háji. Byla jsem přes cestovku letecky, ubytování v mobilhomu, od CK Viktoria. Byl to začátek září, takže kemp byl už poloprázdný. Sprchy i soc. zařízení čisté, umývárna na nádobí, možnost praní. Je fakt, že byl tak trochu mimo civilizaci, ale pokud by jste jeli autem, zajímavosti v dostupné vzdálenosti. Jen nesmíte zapomenout, že Italové striktně dodržují siestu, to se pakt nedostanete ani z kempu, ani do kempu.
Ale mohu doporučit

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů