Dovolená Sardinie - Itálie 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Itálie
Sardinie

Sardinie

Sardinie je autonomní území patřící Itálii. Ostrov se nachází ve Středozemním moři na západ od Neapole. Sardinie láká nejen divokými přírodními sceneriemi, ale i plážemi a tyrkysovým mořem. Při procházce bílým pískem se vám těžko bude věřit, že se stále nacházíte v Evropě. Jste-li milovníkem outdooru, určitě navštivte severní skalnaté pobřeží. Narazíte zde na řadu treků a na své si přijdou i horolezci. Vyhlášenými plážemi se naopak pyšní jižní až jihozápadní část ostrova. Kromě přírody Sardinie nabízí také památky až z doby bronzové. Dovolenou na Sardinii by rozhodně neměli vynechat všichni milovníci dobrého jídla a vína.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Sardinie?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Sardinie (Itálie) od CK Alexandria, CK Italieonline, Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Sardinie?

Ceny začínají na 375 Kč, nejdražší zájezd stojí 365 690 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici jsou do oblasti Sardinie tyto typy dopravy autobusem, letecky (z Bratislavy, z Brna, z Katovic, z Prahy, z Vídně), vlastní.

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Vybírat můžete z last minute, first minute, senior 55+.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Sardinie hotely: Le Ginestre (99%), Hotel Laguna - Chia Laguna Resort (98%), Residence Lu Fraili (97%), Forte Village Resort - Le Dune (97%), Resort & Spa Le Dune (96%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Sardinie jsou podle cestovatelů tyto: Colonna Beach Residence, Palmasera Village Resort, Hotel Il Cormorano, Hotel Sportvillage Badesi, Stelle Marine Hotel & Resort.