Kodaň od 13 349 Kč
Zobrazit zájezdy

Kodaň na jeden den

Vloženo: 3. ledna 2019
Poslední příspěvek: 18. června 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Dobrý den, příští měsíc se budeme pohybovat v Dánsku a budeme mít jeden den na Kodaň. Co určitě neminout? Díky

Odpovědi 4 odpovědi

Tomek
nový člen nový člen /
Tomek
nový člen nový člen / před 4 lety
Tomek
před 4 lety
Byli jsme v Kodani v květnu, takže nevim jak to bude vypadat v únoru. Všude se jezdí na kole, kolo si pujčíte za pár korun na každém kroku - myslim ale že já osobně bych v unoru na kole zmrznul Jinak stoprocentně doporučuju nábřež NYHAVN - uvidíte tam malou mořskou vílu - symbol Kodaně, ale hlavně krásné hrázděné historické domy a kavárny, bary, pivnice...
Za návštěvu stojí národní galerie a muzeum.
Jestli je vám blízká alternativa, můžete zajít do Christianie - bohužel mě připadá, že to je už spíš turistická kašpařina, kam si někteří jezdí proto, aby si zakouřili trávu a myslí si že tam je dovoleno všechno. Toho ducha co před lety už to rozhodně nemá.
Pak je tam zábavní park TIVOLI - tak to je myslím zbytečné komentovat a nenavštívit ho, by asi byl hřích
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
Dobrý den, Kodaň, nazývaná také jako "Benátky severu" nabízí spoustu zajímavostí k vidění. Mimo hlavní památky určitě můžu doporučit vypůjčit si kolo a projet si okolí a městské čtvrtě. Nádherný je renesanční zámek Rosenberg ze 17. stol., místní zoo, 3 jezera Soerne, která byla původně řekou, skanzen Frilandsmuseet (vstup zdarma) a Dyrehaven, obrovský park, kde žije velká populace jelenů. Za dobrou kávou a skvělým nočním životem doporučuji vyrazit do čtvrti Norrebro nebo Vesterbro.
JeromeKlapka
nový člen nový člen /
JeromeKlapka
nový člen nový člen / před 4 lety
JeromeKlapka
před 4 lety
Kodaň je boží!!!! Za mě určitě koupit Copenhagen card, super je Den blå planet, Tivoli, Námořní muzeum, Experimentarium, Christiania, Kastelet, Canal tour, střídání stráží na hradě, poflakování se po Nyhavn, výlet do Roskilde - tam katedrála a Vikingsmuseet s dílnama etc. Na jídlo do Samos restaurant na oběd na all you can eat (poměr výkon/cena bez konkurence a je to v centru) města.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Za jeden den vše důležité v centru obejdete pěšky. Mě se líbila věž radnice, která je zdarma. Christiania nic moc.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů