koupání a lyžování kypr

Vloženo: 20. září 2018
Poslední příspěvek: 23. ledna 2019
anonym
před 9 měsíci
anonym
Ahoj. Prý je Kypr jeden z mála evropských míst, kde se dá lyžovat a koupat v moři v jeden den. Co je na tom pravdy? Kdy začíná fungovat lyžařské středisko na Kypru?

4 odpovědi

Dáša
Dáša
před 9 měsíci
Dáša
před 9 měsíci
Kypr je země plná překvapení. Je pravdou, že na nejvyšší hoře ostrova Olympos je občas sníh i v parném létě. Najdete tam sjezdařský areál se čtyřmi lanovkami. Zima je tu ovšem krátká a tak Kypr poskytuje ty nejlepší podmínky pro lyžování v období od ledna do března.
anonym
anonym
před 9 měsíci
anonym
před 9 měsíci
Děkuji za odpověd. No v lednu asi voda na koupání už moc není. Takže s tím sjezdováním a koupáním v moři to zase taková pravda asi není. V každém případě to musí být stejně zážitek. Máte představu jak jsou ty lanovky drahé?
anonym
anonym
před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Byli jsme loňskou zimu. Dovča na horách + dva dny u moře v době unoroveho karnevalu. Začátek unora, lyžování parada, sjezdovky překvapivě docela dlouhé a prudké, ale jsou na druhém svahu i mírnější pro děti. Běžkažské tratě taky paráda. půjčovné vyšlo myslím 12E/den sjezdoky komplet a běžky vyšli něco pod 10E/den. V moři jsme se nekoupali, ale byli tam lidi co se koupali. Na pláži super relax - slunění. Fakt pohoda doporučuji.
anonym
anonym
před 5 měsíci
anonym
před 5 měsíci
Ahoj, vrátili jsme se z kypru. Na koupání to teda moc nebylo, na pobřeží asi 17stupňů, voda celkem studená. V horách se ale lyžuje o sto šest, jen ceny za pujčovné jsou trochu vyšší než by bylo dobré. ale celkem to stojí za to, když už tam jste, zalyžovat si! Celkově dovolená (10 dní pobyt) hodnotím jako super! Na cestování a poznávačku je teď to počasí skvělé.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů