Nizozemsko od 1 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Květinový park Keukenhof

Vloženo: 25. září 2019
Poslední příspěvek: 26. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Oxia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Oxia
Ahoj, navštívil někdo květinový park Keukenhof v Holandsku? Teď už je asi blbost tam jezdit ale ráda bych tam jela s přítelem příští rok a chtěla bych se zeptat, kdy jste tam byli, jak to tam vypadalo a jaké bylo počasí? Kdy je tak nejbližší termín, kdy by se tam dalo jet (třeba březen), aby to bylo už všechno krásně rozkvetlé? a využili jste pro Keukenhof zájezd, jeli autem nebo letecky, co je nejlepší? Děkuju moc

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Byl jsem tam před třemi lety, v půlce května. To je doba už ke konci sezony a naše cestovky už tam v té době nejezdily, tak jsem jel s polskou.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@Oxia ~ Zdravím,
vzhledem k levným letenkám doporučuji do Holandska vyrazit letecky. Již od 500 Kč za zpáteční let se můžete vypravit s aerolinkou Ryanair z Prahy, Vídně nebo Bratislavy do Eindhovenu nebo s Wizzair z Vídně. Doporučuji také sledovat akce na našich stránkách.
Lubošák
stálý člen stálý člen /
Lubošák
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Lubošák
před 3 lety
@Oxia ~ nejlepší doba pro návštěvu je druhá polovina dubna. Když přiletíte do Amsterdamu, tak přímo u letiště jsou autobusy na Keukenhof. Je to jako v Praze odjezdy a stání na jednotlivé směry.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů