Lefkáda-taverny a platby kartou

Vloženo: 15. května 2018
Poslední příspěvek: 16. května 2018
Lenči
před 11 měsíci
Lenči
Dobrý den. Ráda bych, kdo již trávil dovolenou na Lefkádě v Agios Nikitas, jak je to s platbou kartou za jídlo v tavernách. Letos poprvé se budeme stravovat kromě snídaně v tavernách a tak nás zajímá, zda se dá platit i kartou nebo je lepší mít peníze v hotovosti. Máte někdo zkušenosti, kdo byl v letovisku Agios Nikitas? Děkuji za každou radu.

3 odpovědi

Sally
Sally
před 10 měsíci
Sally
před 10 měsíci
Záleží na tom jak kde. My si vždycky dopředu zjistili, zda v taverně lze či nelze platit kartou a podle toho jsme se zachovali. Vždy jsme měli nějakou hotovost s sebou. Ale řekl bych že v 80% nebyl problém kartou platit. I v AN jsme kartou platili
Lenči
Lenči
před 10 měsíci
Lenči
před 10 měsíci
Dobrý den. Děkuji za informaci. Samozřejmě hotovost budeme mít s sebou každopádně. Ubytování i stravování máme letos odlišné než jak jsme byli zvyklí (větší a rušnější letoviska s polopenzí), proto uvítáme každou radu nač se předem připravit a jak to chodí v menších rybářských letoviscích.
Sally
Sally
před 10 měsíci
Sally
před 10 měsíci
Vynikající taverna je v Sivotě hned z kraje. Maximální spokojenost. Posílám odkaz na fotoalbum z toho dne, jinak z Lefkády tam mám těch fotoalb povícero
white-sally.rajce.idnes.cz…

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů