Dovolená Agios Nikitas - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
367100
Agios Nikitas
31. 5. (Pá) - 7. 6. 2019 (Pá)
Invia.cz: AGIOS NIKITAS HOTEL
-35%
právě zlevněno
last minute
8 dní
Letecky
Snídaně
31. 5. (Pá) - 7. 6. 2019 (Pá)
TravelPortál.cz: Agios Nikitas Hotel
-32%
právě zlevněno
8 dní
Letecky
Snídaně
31. 5. (Pá) - 7. 6. 2019 (Pá)
TravelPortál.cz: Agios Nikitas Hotel
-32%
právě zlevněno
8 dní
Letecky
Snídaně
259990.00CZK

Lefkada Agios Nikitas

Letovisko Agios Nikitas se nachází na řeckém ostrově Lefkada asi 15 kilometrů od hlavního města Lefkada. Vesnička byla dříve považována za rybářskou osadu, ovšem dnes je velmi oblíbeným turistickým střediskem. Svým návštěvníkům nabízí vše od krásné přírodní scenérie, nádherné pláže, čistého moře a mnoho nejen večerní zábavy.

Pláž malebné vesničky Agios Nikitas je sice menší, ovšem i tak je ideálním místem pro vodní sporty. Ať už byste rádi vyzkoušeli potápění, vodní lyžování nebo projížďky na moři, vše je v Agios Nikitas možné. V okolí letoviska najdete další pláže, jako je Pefkoulia, Kathisma nebo Katsiki, což je nejkrásně pláž na Lefkadě. Za navštívení určitě stojí i pláž Milos, která je bohužel špatně přístupná, ovšem soukromí na této pláži máte zaručeno.

Vesnice je ideálním cílem i pro milovníky turistiky. V okolí Agios Nikitas se nachází krásné kopce, skály, údolí, vodopády, louky a lesy. Pokud pěší chůzi moc nefandíte, pak si můžete pro prozkoumání okolí pronajmout automobil, motocykl nebo kolo. Večer si můžete jít zatančit v rytmu hudby, posedět při svíčkách na romantické večeři či se procházet po promenádě mezi místními obchody, bary, kavárnami a tavernami.