Londýn od 2 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Letiště stansted londýn - cesta do centra

Vloženo: 8. června 2018
Poslední příspěvek: 26. června 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
dobrý den - prosím o pomoc, letím do londýna a mám vystupovat na tomto letišti. Dá se z něj nějak levně dostat do centra? Nerad bych za dopravu dával majlant to si spíš budu šetřit na jiné výdaje. Napadlo mě dokonce jet stopem? Ale nevím jestli je to úplně bezpečné. Máte zkušenosti???

4 odpovědi

Ondr4
nový člen nový člen /
Ondr4
nový člen nový člen / před 2 lety
Ondr4
před 2 lety
Dobrý den,
z letiště Stansted Airport bych určitě volil vlak. Stanice je přímo na letišti - vše je dobře značeno. Jizdenky si můžete zarezervovat na www.stanstedexpress.com/. Skupina 4 ldií je vždy zvýhodněna slevou. Lze si koupit i zpáteční jízdenku a jízdenka platí vždy na celý den, který si zvolíte při objednávce. Vlaky jezdí každou chvíli a z letiště staví na 3 místech v Londýně. Zpáteční jízdenka Vás výjde na jednoho člověka asi na £20 (bez skupinové slevy). Myslím, že je to nejlevnější a nejpohodlnější varianta, jak se dostat do Londýna. Pro přepravu po Londýně pak určitě využijte metro a tu jejich Oyster kartu - určitě se zeptejte někoho na přepážce, co pro Vás výjde nejlépe. Oyster kartu si pak při návratu na letiště můžete nechat proplatit v automatu u vstupu do metra.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
před 2 lety
ondro, moc dík za obsáhlé info. Já už o vlaku něco slyšel, ale nebyl jsem si úplně jistý, jestli si to nepletu s jiným letištěm. Tak to mám vážně radost, vypadá to, že bych se snad ani neměl ztratit. Díky ještě jednou, moc mi to pomohlo. Jde vidět, že se vyznáte.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
před 2 lety
Vlak je možnost, ale ne nejlevnější. Easybus jezdí přímo z letiště od terminálu na několik zastávek v centru a když rezervujete včas, vyjde to na dvě libry, což je ve srovnání s vlakem mnohem levnější.
Jednou jsme měli moře času tak jsme stopovali, ale je tam těžké a trošku i o hubu se dostat na směr na Londýn. Nějaká ženská nás hodila na nejbližší metro, ale jak jsme museli přejet metrem pak víc pásem, vyšlo to stejně docela draho. Jinak ale stopování bezpečné je. Za mě tedy pořád vede easybus.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
před 2 lety
vážně??? Tak to jsem vůbec nevěděl. To taky nezní špatně. Je pravda, že jsem si včera volal se známou a ta mi říkala, že co ví, tak jsou v Anglii poměrně drahé vlaky - a obecně vlaková doprava. Tak děkuji za tip, určitě se na to podívám. Vážně bych raději ty peníze utrácel za něco jiného než za dopravu. A s tím stopováním rozumím, ono asi vždycky záleží na koho člověk natrefí a kam je ho ta osoba ochotna hodit. Díky za radu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí