Lyžařská střediska na Slovensku

Vloženo: 9. prosince 2018
Poslední příspěvek: 21. března 2019
anonym
před 7 měsíci
anonym
Dobrý den, rádi bychom jeli s rodinou na lyže a letos to bude nejspíše na Slovensko. Doporučíte kam vyrazit? Rádi bychom sjezdovky, kde si zalyžují i děti (5+8), pěkné ubytování, možnost výletů pokud už nás nebude bavit lyžování a mně osobně by se líbila i možnost navštívit nějaké termální bazény po lyžování. Děkuji všem za tipy. Eva

1 odpověď

Kristýna
Kristýna
před 3 měsíci
Kristýna
před 3 měsíci
@anonym ~ Dobrý večer, největším lyžařským areálem na Slovensku je Jasná s vrcholem Chopok, který se tyčí do výšky 2024 m.n.m. a leží v Nízkých Tatrách. Nabízí 48 km sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Na výlet se můžete vydat do blízkých jeskyní v Demänovské dolině, které jsou jedny z nejstarších a nejnavštěvovanějších na celém Slovensku.
Ve Vysokých Tatrách můžete vyzkoušet tradiční skiareály jako je Tatranská Lomnice, Štrbské pleso či Spálená dolina s modro-červenými sjezdovkami, vhodnými také pro děti. Blízko Popradu s nachází celoročně otevřené termály Vrbov, které doporučuji navštívit.
Vrátna dolina v Malé Fatře a nedaleko českých hranic s výbornými lyžařskými podmínkami je další skvělou možností. Nabízí 14 km sjezdovek jak pro začátečníky tak i pokročilé a místní scenérie vás naprosto nadchnou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů