Menorca od 9 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Menorca na kole

Vloženo: 4. července 2019
Poslední příspěvek: 5. července 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hildegarda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Hildegarda
Rozhodli jsme se zdolat ostrov Menorca na kole. Trasu Camí de Cavalls. Měl by z ní být přístup i na nepřístupné pláže. Nevíte prosím zda jsou na trase nějaké přístřešky nebo zda se tam dá volně kempovat? Je trasa dobře značená a dá se někde i najíst? Díky moc

Odpovědi 1 odpověď

Margareta
nová členka nová členka /
Margareta
nová členka nová členka / před 3 lety
Margareta
před 3 lety
@Hildegarda ~ Ahoj, na trase nejsou žádné přístřešky, kde je možné přespat. Co si pamatuji, kempování bylo zakázané. Dalo se ale přespat ve vesnicích, kterými stezka prochází. Celá trasa je rozdělená asi na 20 částí, kde se dá zaparkovat autem, sledujte sloupky a bude to ok. Nevím jakou část chcete projet nebo zda jí chcete jít skutečně celou. My jsme to měli od cestovky a prošli jsme asi jen 100 km, každopádně jsme to vždy měli s nějakým bonusem (například pěkné koupání). Autobus nás vždy dovezl na začátek trasy a pak pro nás zase přijel. Bylo to moc hezké.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů