Londýn od 2 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Nákupy v anglii

Vloženo: 4. května 2018
Poslední příspěvek: 28. června 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
Ahoj, chystáme se poprvé do Anglie (prodloužený víkend v Londýně) a chceme tam mimo jiné i za nákupy. Prý to chce vědět kde nakupovat - tak mi prosím prosaďte kdo máte jaké zkušenosti. Jaké obchody jsou nejlepší a kde nakoupím nejlevněji. Dííky

2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Nevím, co je na tom pravdy, sama nemám zkušenosti. Ale od známých věčně slýchám, že všichni berou útokem Primark. Ať už jsou v Londýně nebo třeba v Německu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
před 2 lety
Sice nevím, jestli je to pro vás stále aktuální, ale pokud ne, tak snad příště nebo pro někoho jiného.
Dobře se nakupuje v Choice, kde prodávají zboží značky Next a další kvalitní značky za outletové ceny (naposledy jsem v tom obchodě byla v roce 2012, tak se od té doby mohlo něco změnit). Nejsou přímo v centru města, dají se ale dojet metrem. Ealing - záp. Londýn (červená + zelená linka, zastávka Ealing Broadway). Obchod je ale dost malý. Edgware - sev. Londýn, černá linka metra. Dost velký výběr zboží. Dále Golders Green - sev. Lon., blízko centra (černá linka) a Walthamstow severových. L. (světlemodrá linka). V těchto dvou jsem nebyla.
Odkaz na adresy poboček Choice (pokud mi ho nesmažou) www.choicediscount.com/stores/
Odkaz na mapu metra tfl.gov.uk/maps/track/tube
Jinak se mi osobně líbilo oblečení zn. George, které se prodává za dobrý peníz v supermarketu Asda (ta je taky ve Walthamstow, co jsem se dívala; nebo také v blízkosti vlakové stanice Clapham Junction - jih Londýna blízko centra asi 2 zastávky vlakem z Victoria station).
Jinak již zmiňovaný Primark. Dále také Matalan či Peacock.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí