Madeira od 7 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Nejhezčí levády na Madeiře?

Vloženo: 3. září 2019
Poslední příspěvek: 27. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DráčekMráček
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
DráčekMráček
Dobrý den, moc se nám líbí Madeira, takže se chystáme zakoupit zájezd od německé CK. Je tam opravdu tak draho, jak se všude dočítám? máte nějaké tipy na zajímavé výlety. Zaujali nás ty levády na Madeiře a do rukou se mi dostal průvodce "Madeira - 50 nejkrásnějších horských túr a výletů po levádách". Mají to moc hezky zpracované a jsou tam opravdu túry od těch pro důchodce až po to, kam nemůžete, pokud se bojíte výšek. Zajímá mě, ale osobní zkušenost. Je tu někdo, kdo by si o tom chtěl třeba popovídat?

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@DráčekMráček ~ Dobrý večer,
co se týče výletů, doporučuji se mrknout do této diskuze, kde jsem již na podobnou otázku odpovídala.
Jelikož si budete kupovat zájezd, tak vás nyní nejspíš zajímá pouze cena potravin na místě. Ostrov není tak drahý, jak se můžete někde dočíst. Podobné ceny najdete například na Mallorce, Korsice a dalších populárních destinacích.
Za jídlo v levné restauraci dáte minimálně 7-10 euro, v supermarketech pořídíte potraviny za o něco málo vyšší ceny než u nás. Chleba vás vyjde na cca euro, mléko 70 centů, pivo něco málo přes euro. Vejce seženete za cca 1,70 euro, levné jsou zde například pomeranče, mrkve nebo jablka (1-1,30 euro/kg).
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Lola
před 3 lety
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné některé levády absolvovat s dětmi? V případě, že ano, tak jaké?A jde to i s kočárkem? Případně bych nesla v šátku a zbylé šly pěšky, ale jde mi o bezpečnost. Díky

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů