Bulharsko od 2 020 Kč
Zobrazit zájezdy

Nikdy víc do hotelu Kondor

Vloženo: 12. dubna 2018
Poslední příspěvek: 21. května 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 2 lety
anonym
Taky bych nedoporučovala tady ten hotel. Nově zrekonstruovaný, nicméně polopenze studená na ulepeném nádobí. Moře s chaluhami, takže dovolená u bazénu a kvůli toho tam přece neletíme. Taky ceny neskutečné. Nikdy v životě jsem nejedla tak drahou zmrzlinu a třešně..

3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Byla jsem tam vloni. Navíc Slunečné pobřeží je vlastně takové malé Rusko. Většina hotelů patří Rusům a většina turistů je z Ruska.
Nejsou civilizovaní, na snídani si naplní množství talířů, které nesnědí, jsou roztahovační a se "zlatými" řetězy a kříži na krku se promenádují jako mistři světa.
Opravdu jsem se tam necítila bezpečně. Hotely v Sunny beach jsou takové jakoby Potěmkinovy vesnice, tváří se honosně a přitom jsou tak nějak divně poslepované jakby z papíru.
Slunečné pobřeží společně s hotelem Kondor již nikdy více.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Nemohu posoudit Bulharsko a Rusy v hotelích. Jen vím, že cpát si žrádlo do kabel je třeba v Řecku specialita bohužel Čechů a třeba v Chorvatsku, kam jezdím často, poznáte ruského návštěvníka jen podle rozhovoru se svými. Ještě jsem nezažil, že by někde rušili, což se nedá říct o některých Polácích, Němcích a bohužel i Češích. Asi je tam na taková individua moc draho a jezdí tam jen ti civilizovaní. Asi to chce navštěvovat méně profláknuté likality, což nakonec dělám i v tom Chorvatsku. Možná bych se divil na Istrii při celodenních párty.
migro
stálá členka stálá členka /
migro
stálá členka stálá členka / před rokem
migro
před rokem
my tedy jezdíme už deset let na Sluneční nemůžu si tedy na Rusy vůbec stěžovat chovají se kultivovaně a můžu říci že i v obchodech co si všímám nemůžiu na ně říct ani slovo a nevím o tom že by dělali někde bordel a roztahovali se a byli nenažraní jak je již zmíněno když nemluví mezi sebou rusky tak o nich ani nevíte , Sluneční není drahé když víte kam máte zajet na oběd ,nakoupit a tak dále

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí