Cestolino.cz Diskuze Bulharsko Bulharské hotely Nikdy víc do hotelu Kondor

Nikdy víc do hotelu Kondor

Vloženo: 12. dubna 2018
Poslední příspěvek: 22. srpna 2018
Jana
host
Jana

Taky bych nedoporučovala tady ten hotel. Nově zrekonstruovaný, nicméně polopenze studená na ulepeném nádobí. Moře s chaluhami, takže dovolená u bazénu a kvůli toho tam přece neletíme. Taky ceny neskutečné. Nikdy v životě jsem nejedla tak drahou zmrzlinu a třešně..

2 odpovědi
+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (4x)
ne (0x)
Řadit odpovědi podle data přidání:
Lucka
host
Lucka
Naprostý souhlas
Vloženo: 10. srpna 2018

Byla jsem tam vloni. Navíc Slunečné pobřeží je vlastně takové malé Rusko. Většina hotelů patří Rusům a většina turistů je z Ruska.

Nejsou civilizovaní, na snídani si naplní množství talířů, které nesnědí, jsou roztahovační a se "zlatými" řetězy a kříži na krku se promenádují jako mistři světa.

Opravdu jsem se tam necítila bezpečně. Hotely v Sunny beach jsou takové jakoby Potěmkinovy vesnice, tváří se honosně a přitom jsou tak nějak divně poslepované jakby z papíru. 

Slunečné pobřeží společně s hotelem Kondor již nikdy více.

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)
siky
host
siky
Naprostý souhlas
Vloženo: 22. srpna 2018

Nemohu posoudit Bulharsko a Rusy v hotelích. Jen vím, že cpát si žrádlo do kabel je třeba v Řecku specialita bohužel Čechů a třeba v Chorvatsku, kam jezdím často, poznáte ruského návštěvníka jen podle rozhovoru se svými. Ještě jsem nezažil, že by někde rušili, což se nedá říct o některých Polácích, Němcích a bohužel i Češích. Asi je tam na taková individua moc draho a jezdí tam jen ti civilizovaní. Asi to chce navštěvovat méně profláknuté likality, což nakonec dělám i v tom Chorvatsku. Možná bych se divil na Istrii při celodenních párty. :-)

+ odpovědět
Užitečný příspěvek?
ano (0x)
ne (0x)

Vložit odpověď

Přihlaste se a bude se vám pohodlněji diskutovat. Nemáte zatím vytvořený profil? Vytvořte si ho, netrvá to ani dvě minuty.

* nepovinné
* nebude uveřejněn u příspěvku

Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů.

* správná odpověď je ne;)

Podívejte se levné zájezdy

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...