Nejlépe hodnocené hotely v Bulharsku

BulharskoČernomorec
Hodnocení hotelu klienty (9x): %
BulharskoZlaté písky
Hodnocení hotelu klienty (2x): %
BulharskoSlunečné pobřeží
Hodnocení hotelu klienty (6x): 74%
BulharskoPomorie
Hodnocení hotelu klienty (17x): %
BulharskoLozenec
Hodnocení hotelu klienty (38x): %
BulharskoAlbena
Hodnocení hotelu klienty (4x): %
BulharskoSlunečné pobřeží
Hodnocení hotelu klienty (85x): 74%
BulharskoPrimorsko
Hodnocení hotelu klienty (14x): 74%
BulharskoPrimorsko
Hodnocení hotelu klienty (46x): %
BulharskoElenite
Hodnocení hotelu klienty (1x): 75%
BulharskoPrimorsko
Hodnocení hotelu klienty (3x): 84%
BulharskoPrimorsko
Hodnocení hotelu klienty (42x): %
BulharskoPrimorsko
Hodnocení hotelu klienty (9x): %

Recenze hotelů Bulharsko

Bulharsko je vyhledávaným místem pro letní dovolené. Východní písčité pobřeží omývá Černé moře, za kterým ročně vyrazí více než 100 000 českých turistů. Hlavní letní sezóna je v Bulharsku od června do srpna, kdy teploty vzduchu dosahují od 26 do 29 °C. V posledních letech je Bulharsko vyhledávanou zemí nejen pro své pláže, ale také pro své malebné pohoří.

Ubytování v Bulharsku poskytují menší apartmány, penziony a moderní tří až pětihvězdičkové hotely. Nejvyhledávanějšími letovisky s pestrou nabídkou služeb jsou Zlaté písky, Slunečné pobřeží, Nessebar, Primorsko a další.

Kvalitní služby jsou zaručeny ve větších, stejně jako i v menších hotelových resortech. Většina hotelů je vybavena venkovními bazény, wellness centrem a sportovními hřišti pro hru badmintonu, tenisu nebo volejbalu. Dopolední zábavu dětí zajišťují animační programy a nejrůznější soutěže. Večerní program je zpestřen živou hudbou a tancováním. O vhodném místě pro dovolenou svědčí také pozitivní recenze hotelů Bulharsko.

K nejoblíbenějším bulharským hotelům patří Trakia na Slunečném pobřeží, který vyniká příjemným ubytováním, chutnou stravou a krásným okolím s udržovanými zahradami a bazénem. Hodnocení hotelů Bulharsko se drží na výborné úrovni. Oceňovány jsou především kvalitní služby, čistota a nádherné zázemí. Dalšími oblíbenými resorty jsou tříhvězdičkový hotel Iris v letovisku Nessebar a moderní čtyřhvězdičkový hotel Kamenec, který se nachází v letovisku Kiten. Hotel Kamenec je umístěn přímo na pláži a disponuje vnitřními i venkovními bazény s několika vířivkami.