Řecko od 5 331 Kč
Zobrazit zájezdy

Oblast v Řecku pro děti (nekomerční)

Vloženo: 15. července 2019
Poslední příspěvek: 22. července 2019
Administrátor Administrátor /
Cestolino_papoušek
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Cestolino_papoušek
Dobrý den, prosím o doporučení lokality, popřípadě i hotelu. Představujeme si, aby nás pohltila krása Řecka, příroda.... Zároveň, bychom chtěli potěšit 9letého vnuka, který bude mít dětské vyžití. Né nic komerčního... Velice děkuji.

Odpovědi 1 odpověď

Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Tom_D
před 3 lety
Dobrý den,
trochu těžko radit, Váš dotaz je poměrně dost obecný. Každý ostrov/oblast je trochu jiný, záleží, co konkrétněji od dovolené očekáváte. Pokud chcete méně komerční Řecko, tak buď se poohlédnout po méně turistických ostrovech (mně se osobně moc líbily ostrovy Kefalonie a Karpathos, které nebyly tolik turistické) a nebo i některé turistické ostrovy nabízejí méně turistické oblasti – např. Marmari na Kosu je velmi klidné turistické letovisko. Pokud nechcete nutně cestovat přes cestovní kancelář, pak máte ještě širší možnosti a s přestupem v Aténách se dostat i na Čechy ještě nepoznané ostrovy.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů