Španělsko od 4 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Párty na Ibize

Vloženo: 15. srpna 2019
Poslední příspěvek: 15. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lucindaa
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Lucindaa
Poradíte nám, kde zažít nejlepší párty na Ibize? Jedeme tři holky a dva kluci a rozhodně si to tam chceme užít.
Nemáte někdo nějakej oficiální Ibiza párty kalendář pro letošní rok? Aby člověk věděl, kam vyrazit. Budeme rádi za vaše zkušenosti, díky.

Odpovědi 1 odpověď

Světluš
Administrátor Administrátor /
Světluš
Administrátor Administrátor / před 3 lety
Světluš
před 3 lety
Ahoj, nejlepší party jsou určitě v největších klubech jako je Pacha, Amnesia, Privilege - kde party začínají po půlnoci a jedou třeba do 6 ráno. Jejich program najdete na oficiálních stránkách každého klubu, program bývá každý týden stejný. Třeba v Amnesii hrál každou středu David Guetta - to všechno si najdete na těch jejich stránkách. Někde od 6 do půlnoci je největší párty v Ushuaia, což je hotel s obrovskou stage přímo na hlavní ulici Playa den Bossa v hlavním městě. Program taky najdete na oficiálních stránkách. Na té ulici je taky asi milion menších klubů, kde to žije a neplatí se vstup - což je super pokud chcete ze začátku ušetřit a až poté se přesunout do nějakého většího klubu. Potom to taky žije v San Antoniu v centru, ale tam to tolik neznám, takže neporadím. Jestli se chceš ještě na něco zeptat, tak napiš. Bydlela jsem tam přes léto 2015

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů