Pattaya od 25 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Pattaya výlety a sexuální turistika

Vloženo: 21. srpna 2019
Poslední příspěvek: 25. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KubíkO
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
KubíkO
Zdravim, rád bych se zeptal, kam vyrazit, co vidět a nevynechat v Pattya? Jaké zvolit v Pattaya výlety? Rád bych viděl exotická zvířata a vyrazil do Bangkoku. Co dál? Na koupání jsem slyšel, že to tam zrovna moc není. Ještě mě zajímá jestli má někdo zkušenost se sexuální turistikou, na Walking Street se prý dají najít zajímavé exempláře.

Odpovědi 1 odpověď

LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
LenkaGazdova
před 3 lety
Ahoj,
Pattay se přezdívá "město hříchu" a najít tam můžeš opravdu všechno, na co si vzpomeneš. Pozor si dej na tři věci:
1. pokud jsi poprvé v Thajsku, tak rozeznat chlapa od ženské je pro nezkušené občas dost velký oříšek, leckdy bys přísahal na svojí smrt, že je to ženská ale neeeee...je to chlap
2. nemoce všeho druhu
3. na Thajky, které ti budou tvrdit, jak jsi úžasný, skvělý, jedinečný, jak tě strašně milují atd. ...načež bude následovat žádost o finanční podporu a pořádný vítr v tvojí peněžence. Neříkám, že jsou všechny takové, to rozhodně ne, ale zrovna v těchle městech a kruzích je to hodně častý jev.
Pokud na to máš finance, můžeš mít doprovod klidně na celou dovolenou. To zase není tak úplně zlé, protože ona se tam domluví, může ti poradit, odřídit motorku a tak...takové all in Jen se po 14 dnech nenechat zblbnout její nehynoucí láskou
Jinak okolí Pattaya na koupání moc není. Jsou tam městské pláže = nic moc. Naproti je ostrůvek Ko Larn a ten je přecpaný až hrůza. Nejbližší, co jakž takž jde je Ko Samet. Já bych doporučila zajet ještě dál na Ko Kood, Ko Wai, Ko Mak a Ko Chang. Ko Wai a Ko Mak jsou malinké a kromě pláží tam nic není, na relax ale fajn. Ko Kood už je o něco větší a jsou tam i nějaké ty vodopády. Všechny tři jsou víceméně bez jakéhokoli nočního života. Ko Chang má vše - pláže, vodopády, vyhlídky i noční život.
Druhá varianta je Phuket, tam taky "společnic" a nočního života najdeš až až a zároveň jsou tam krásné pláže, řada atrakcí na ostrově, možnost udělat výlet po okolních ostrovech nebo si zajet na pár dní zrelaxovat i na nějaké klidnější ostrůvky bez lidí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů