Phuket od 35 479 Kč
Zobrazit zájezdy

Phuket Patong

Vloženo: 14. prosince 2018
Poslední příspěvek: 21. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Prosím cestovatele ,kteří znaji Phuket, o radu ohledně ubytovani. Mam zamluvenou chatu z bambusu v Ruan Mai Nalyang Beach Resort, tyto jednoduše zařízené chatky maji být na pláži. Spolucestujici je spise pro G&B Guesthouse, jehož poloha ma být něco přes 600 m od pláže. Má někdo zkušenosti s některým z uvedených ubytování? Také by mě zajímalo,zda na plážích Phuketu je nějaké plážové vybavení k pronajmuti a za jakou cenu. Děkuji za odpověď.

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Zdravím, Váš první zmiňovaný resort leží přímo na pláži v severní části ostrova, která je klidnější a vhodná pro odpočinkovou dovolenou. Letovisko, ve kterém se resort nachází je menší s pár restauracemi a obchůdky. Takže pokud se chystáte dovolenou propařit, toto místo nebude nejlepší volbou. Také má resort dobrou polohu - nachází se v blízkosti letiště, takže se sem dopravíte levně a rychle.
G&B Guesthouse se nachází v nejrušnějším letovisku na Phuketu a v jednom z nejrušnějším v celém Thajsku vůbec - Patong. Pokud se jedete bavit, je Patong ideální - v místních barech a klubech se paří až do rána. Po pravdě hlavní pláž, která se zde nachází, je ale tou nejhorší co jsem v Thajsku viděla (a to sem jich pár viděla ). Moře i pláž je špinavá a přeplněná turisty. Je rozhodně lepší si vypůjčit auto/skútr a navštívit jiné, klidnější pláže.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů