Hurghada od 7 057 Kč
Zobrazit zájezdy

Počasí Hurghada - prosinec

Vloženo: 7. srpna 2019
Poslední příspěvek: 8. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KačaBee
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
KačaBee
Chceme jet letos v prosinci do Egypta. Když jsem koukala, jaké má počasí Hurghada, prosinec se zdál být ještě okej. Je to tak? Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti, ne co se dočtu někde na googlu. Dá se v tom období koupat? Nebo je to spíš na poznávačku? Bude tam fučet? Chceme zmizet v tomhle období někam do tepla. Díky

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Na poznávačku přímo ideální. Na lodi i u chrámů je tou dobou velmi příjemně.
V Hurghadě se koupat dá, jenom mimo vodu to studeně fouká.
Juliet
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Juliet
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Juliet
před 3 lety
@KačaBee ~ Bacha taky na to, že slunce svítí asi do 16 hodin, tma je od 17:30 hod. Vítr fouká poměrně dost a večer v devět už je kolem 17 stupňů třeba, takže teplé oblečení s sebou. Moře mělo kolem 22 stupňů a vzduch přes den tak 28..na opalování to bylo bez problémů. Začátkem prosince seženete zájezd i za pěkné ceny.
kikiP_
věrná členka věrná členka /
kikiP_
věrná členka věrná členka / před 3 lety
kikiP_
před 3 lety
Byla jsem v prosinci a souhlasím s Juliet. Teplé oblečení berte s rezervou, kulich není třeba. Na večer ponožky, kecky, lehkou bundičku,... ale šortky snesete. Já neznalá poměrů jsem jela se dvěma páry ponožek (přece já, frajerka, nepotřebuju ponožky, když je tam 25°... že se tam večer ochladí, jsem nějak nedomyslela), takže mi občas trochu chladno bylo, ale přes ramena jsem si hodila jen šátek a bylo mi dobře. Nejsem ale zimomřivá. Přes den 25-28°, večer 18°, svěží vítr ...nesouhlasím s teplotou moře, ta klesá na 22° až po novém roce. V prosinci jsme měli krásných 24°. Koupat se dá bez problému, vylézt z vody je větší oříšek... okamžitě zabalit do ručníků.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů