Hurghada od 9 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Poprvé do Hurghady

Vloženo: 30. září 2019
Poslední příspěvek: 1. října 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Tenka
Absolvoval někdo zájezd do hotelu Panorama Hurghada resort? Zajímal by nás názor na služby a výlety. Rádi bychom se podívali do Jordánska Petra, nevíte jestli je to možné? Děkuji za odpovědi a rady, Táňa.

Odpovědi 3 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Petra z Hurghady ? Asi mne tady někdo nařkne z kritizování, ale opravdu si myslím že to není dobrý nápad. Do Petry se jezdí ze Sharmu nebo Taby, a i pak je to mnohdy zorganizované tak že na Petru zbyde neskutečně velmi málo času. Jen se podívejte na mapu, sice se to dá jet po silnici ale 820 km po ne zrovna ideálních silnicích přes hory a přes několik hranic není zrovna optimální. Pokud by se část dělala lodí, tak tam budou další zdržení.Možná, že některá velká cestovka vám to nabídne letecky - ale po pravdě - přijdete o hodně z dovolené a hodně zaplatíte. To si myslím že by bylo lepší si koupit nízkonákladovou letenku z Prahy nebo Vídně do Eliatu a odtamtud jet do Petry busem / taxíkem s přenocováním na území Jordánska.
Z Hurghady doporučím raději výlety do Údolí Nilu, buď klasický Luxor, nebo novinka posledních let - chrámy Abydos a Dendera. Uvidíte také nádherné stavby, za rozumný peníz a celkem v poklidu.
Tenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Tenka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Tenka
před 3 lety
@Arne1 ~ dekuji vam moc za komentář, a za typy kam muzem se podívat,
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Koukněte například sem:
www.vyletyzhurghady.com/

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů