Thajsko od 25 145 Kč
Zobrazit zájezdy

Potápění v Thajsku

Vloženo: 9. srpna 2019
Poslední příspěvek: 10. srpna 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
BunBoNamBo
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
BunBoNamBo
Ahoj Lenko, řekni mi prosim tě, jaká oblast je nejlepší pro potápění v Thajsku? Thajsko jsem ještě nenavštívil, ale už bych konečně rád sehnal letenky v akci a vyrazil. Je dobrý vyrazit třena na Tha-le Thai? Chtěl bych vidět i žraloky a s ponory už nějaké zkušenosti mám. Taky bych se samozřejmě rád vyhnul monzunům, kdy teda nejlíp jet? Budu rád za každou radu.

Odpovědi 1 odpověď

LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce /
LenkaGazdova
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
LenkaGazdova
před 3 lety
@BunBoNamBo ~ Ahoj, pod tímhle názvem jsem na mapě nic nenašla...V Thajsku je spousta míst, kde se dá potápět, například menší ostrovy kolem Ko Lanty, kolem Phi Phi a další místa v Andamanském moři až k hranicím s Myanmarem. V téhle západní části Thajska kolem Andamanského moře bývá nejstabilější počasí prosinec - březen. Jinak ještě kousek od Thajska v Malajsii ostrovy Perhentian, tam je ale sezóna od března do konce října. Od listopadu do konce února je tam monzun.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů