Rumunsko-poznávací

Vloženo: 8. července 2016
Poslední příspěvek: 17. srpna 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
prosím, kdo máte zkušenosti, podělte se ..
jedeme s ck-Arad, Brašov, Karpaty, hrady, zámky, kláštery ..za Vladem-upírem..
ceny, lidé, jídlo, hotely, nebezpečí, aj.
Děkuji...

3 odpovědi

Arne1
věrný člen věrný člen /
Arne1
věrný člen věrný člen / před rokem
Arne1
před rokem
Je tam nádherně. Ceny podobné jko u nás, ubytko levnější. Lidé příjemní a milí, bohužel po převratu se dost změnila jazyková vybavenost - už to není co dříve, kdy rumuni uměli několik jazyků. Nebezpečí ? V horách toulaví psi (někdy i v civilizaci), do romských vesnic bych na prohlídku nešel.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
V Rumunsku jsme byli v roce 2016 na poznávacím zájezdu a byli jsme spokojeni, líbilo se nám tam. Supermarkety jako u nás, v Aradu jsme nakupovali v Bille, ceny trošku nižší, všude bylo čisto. V horách moc krásně, toulaví psi tam byli, ale lidi vůbec neohrožovali, nabídli jsme jim i jídlo, ale byli trochu vybíraví. Hotely pěkné, čisté, ale ne moc moderní, spíše starší typ, jídlo v hotelích i v restauraci dobré. Rumunsko se stále zlepšuje i v turistickém ruchu. Vše potřebné domlouval průvodce, v supermarketech řeč nebyla třeba a když jsme potřebovali, zkusili jsme angličtinu i němčinu. Byli jsme obezřetní, ale nebezpečí jsme nezaznamenali. Lidé příjení, bez problémů. Rádi na tento zájezd vzpomínáme.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před rokem
anonym
před rokem
Rád byh jel do Rumunska mimo města. Na místa s co nejmeším pohybem lidí a krásnou přírodou. Jedeme dva. Já a pes. Máme sjetou celou západní evropu a tak bych rád někam jinam. Co toulaví psi?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů