Řím od 5 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Silvestr v cizině

Vloženo: 30. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 29. března 2019
anonym
Ahoj, zahlédla jsem dnes letenky do Říma kolem období Silvestra a přišlo mi to zajímavé. Docela přemýšlím si někam zaletět a strávit letos Silvestr trochu jinak. Byl jste někdo někde v zahraničí kolem Vánoc a Nového roku? Kde to stojí za to? Díky

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
před 5 lety
@anonym ~ Ahoj, tak kam jsi se nakonec vydala? Já osobně přes Vánoce a Silvestra jezdím do měst, kde dýchá opravdová vánoční atmosféra. Miluji zejména vánoční Vídeň, Norimberk, Štrasburk, Colmar a menší francouzské vesničky v okolí. Hlavně v těch menších francouzských vesničkách jsem byla překvapená, jak krásně mají ulice vánočně upravené a vyzdobené. Mám ráda ochutnávání místních dobrot, pití svařáku na milion způsobů a zakoupit se dají i krásné lokální výrobky. Silvestr bývá posledním dnem kdy jsou trhy otevřené.
Vyloženě za silvestrovskou párty bych se vydala do Berlína, Vídně nebo Budapeště, kde bývají silvestrovské mejdany vyhlášené. Ale myslím si, že každé větší město slaví Silvestra ve velkém, takže nemůžete šlápnout vedle.
Romana
před 5 lety
Já jsem byla na Silvestra v Benátkách a ta atmosféra stála za to 👌 sice to bylo jen na otočku, ráno příjezd, celý den procházka po památkách, večer restaurace, o půlnoci ohňostroj na moři - ten byl snad nejhezčí v životě, jaký jsem kdy viděla. No a kolem 1 v noci odjezd domů. Byl to zájezd autobusem za pár korun. ☺
Ovča
před 5 lety
Jezdím každý rok přes Vánoce pryč, na Silvestra podle toho, jak vyjdou svátky. Vánoce, myslím konkrétně 24.-25.12., nikoliv advent, jsou v Evropě nejlepší ve slovinské Lublani, tam se žije, všichni jsou v ulicích, celé město je jedno vánoční tržiště, koná se dost kulturních akcí. Všude jinde v Evropě je mrtvo. Za nejnudnější Vánoce považuji Budapešť, všude zavřeno, davy turistů bloumají po městě a nemají, kam jít. Mimo Evropu jsem byla v JV Asii a tam se Vánoce slaví jako u nás Sivesrt všichni se obléknou do svátečních šatů a vyrážejí do restaurací na slavnostní menu, konají se koncerty.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů