Hurghada od 8 790 Kč
Zobrazit zájezdy

SIM karta

Vloženo: 13. dubna 2022
Poslední příspěvek: 6. července 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
anonym
Pozor na podvodníky u ORANGE, místo zakoupených 25 GB dat jen 7 GB. Stalo se to v 6-ti případech.

Odpovědi 6 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 2 lety
DanaDianaNoymi
před 2 lety
@anonym ~ díky za informaci
Skrytý autor
Skrytý autor
před rokem
Skrytý autor
před rokem
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ Naštěstí letím do hotelu Sunrise Agua Joy a ti mají wifi zdarma i na pokojích , všude na pláži .
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před rokem
Arne1
před rokem
@anonym ~ ono především na tu kartu Orange musíte naťukat tři kódy které vám prodejce ukázal . Ale stejně mám dojem že ty GB ubývají nějak rychleji než je normální.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před rokem
Arne1
před rokem
Takže se musím přidat k těm kteří byli napáleni těmi fejkovými kartami ORANGE a nestálo mne to málo, 40€ ! Když se vypotřeboval první, tak jsem si pomyslel něco o nabourání se do nechráněné WiFi a tak. A šel za místním obchodníkem abych dokoupil kretit. Ten mi prodal novou a blahosklonně mi nabídl že nespotřebovaný kredit ze zakoupených 16G (cena 1G = 2€) mi při odjezdu vezme zpět. Nicméně, v den odjezdu jsem na něj letěl, co to má znamenat, telefon hlásí za červenec spotřebovaných 5 Giga a karta prázdná. Tak mi tvrdil, že Orange je velká firma a ta má vždycky pravdu - a když tvrdí že jsem kredit spotřeboval tak to tak bude.
Tuším, že fígl je v nějakých podmínkách těch karet co jsou psané malýma písmenkama v arabštině a nekupují se Gigabajty ale jakési kredity které operátor podle podmínek asi jen jemu známých proměňuje na data. A možná to je v nějakém ideálním případě skutečně 16 Giga, v reálném provozu maximálně třetina.
Před třemi lety jsem měl koupenou kartu Vodafone, bylo to tehdy za velmi rozumnou cenu (a tedy mnohem levnější než letos podvodný Orange) a protože vím že spotřebuju max 1.2 Giga za den tak tam ještě zbylo.
TAKŽE OPRAVDU VŠECHNY PŘED ORANGE VARUJTE, JE TO PAK DRAHÁ ZKUŠENOST.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Arne1 ~ Orange nikdy jsou to zloději , nikdy jsem nekupovala

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů