Polsko od 719 Kč
Zobrazit zájezdy

Ski areál Zieleniec

Vloženo: 23. září 2019
Poslední příspěvek: 24. září 2019
nový člen nový člen /
MarekF
nový člen nový člen / před 3 lety
MarekF
Dobrý den, ještě nikdy jsem nebyl na horách v Polsku a přijde mi, že ty naše hory mám už trochu okoukané. Jak se nejlépe dostat do ski areálu Zieleniec vlakem nebo autobusem? Tohle středisko je blízko, byl jste někdo, dojmy, tipy, na co si dát pozor? Díkes

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@MarekF ~ Hezký večer,
v Zielenieci jsem nelyžovala, ale projížděla jsem areálem na konci března. Vzhledem k ne úplně kvalitním silnicím v okolí mě opravdu překvapilo, jak moderně a upraveně na mě Zieleniec působil. Sjezdovek je zde opravdu nespočet o celkové délce okolo 21 km, a středisko se zdá opravdu na úrovni.
Nejlepší by bylo se sem dopravit vlastním autem. Z Prahy ale také jezdí Flixbus do města Duszniki-Zdroj za cca 170 Kč. Z Duszniki se v zimním období do Zieleniece dostanete skibusem.
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
V létě jezdí cyklobusy i normální autobusy na Masarykovu chatu na Šerlichu, odtud to je do Zielence jen kousíček z kopce. Jak tam v zimě, nevím.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů