Last minute Polsko

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Omlouváme se, ale aktuálně tomuto filtru neodpovídají žádné zájezdy.

Last minute Polsko - objevte nečekané krásy mezi Baltem a Tatrami

Polskou republiku najdete ve Střední Evropě. Sousedí s Německem, Slovenskem, Běloruskem, Ukrajinou, Litvou, kaliningradskou oblastí Ruska a samozřejmě s Českou republikou. Je to převážně rovinatá země, jižní hranice jsou však tvořeny horami. Setkáte se zde s mírným počasím, podobným našemu. Polsko má ze severu přístup k Baltu. Pojeďte se tam vykoupat s našimi Last minute zájezdy.

Převážně katolické Polsko ohromí řadou památek, bohatou historií i přírodními zajímavostmi. Nenechte si uniknout proslulá Mazurská jezera, křižácký hrad Malbork ani solný důl Wieliczka. Překrásné je varšavské staré město se Staroměstským náměstím a středověkou atmosférou. Smutnou židovskou historii připomíná tábor v Osvětimi.

Možností rekreace v Polsku je spousta: zkuste pobyt v kempu či luxusním hotelu, ve městě, na venkově nebo u moře. Vyrazit můžete například na lastminutovou dovolenou do jižního Polska a prozkoumat město Krakov zapsané na seznamu UNESCO, historické sídlo polských králů s hradem Wawel a přilehlou katedrálou, a dřevěné malopolské kostelíky.

Vydejte se za našimi sousedy do Polska za zvýhodněné ceny na poslední chvíli.