Thajsko ostrovy

Vloženo: 17. února 2019
Poslední příspěvek: 16. března 2019
anonym
před měsícem
anonym
Dobrý den, které thajské ostrovy jste navštívili a proč? Které stojí za to vidět? Díky

6 odpovědí

anonym
anonym
před měsícem
anonym
před měsícem
Nám se líbilo hodně na Koh Phangan. Jsou tam opravdu nádherné pláže, některé části jsou ještě nedotčené resorty a davy turistů. Opravdu ráj na zemi <3
anonym
anonym
před měsícem
anonym
před měsícem
Za nás Koh Lanta, Koh Lipe, Koh Mook a Koh Kood. Ale jsou to spíš turisty ještě tak nedotčené ostrovy, skutečné ráje na zemi. Záleží co od toho očekáváš. Pokud bys chtěla spíš hodně služeb, davy lidí tak Koh Phi Phi.
anonym
anonym
před 23 dny
anonym
před 23 dny
Dobrý den, zajímalo by mě prosím, jak jsou řešená místa při přestupu, jsou stejné sedačky, nebo to musím pro jiný palubní lístek.Ještě nikdy jsem neletěl s přestupem.Děkuji za info
Kristýna
Kristýna
před 11 dny
Kristýna
před 11 dny
anonym ~ Dobrý den, navštívila jsem většinu thajských ostrovů a letovisek a to Phuket, Phi phi, Krabi, Ko Lipe, Ko Lanta, Koh Ngai, Ko Samui, Ko Phanghan, Ko Tao, Ko Kood, Ko Wai, Ko Maak a Ko Chang.
Záleží co si od ideální dovolené představujete, pokud hledáte božský klid bez turistů, liduprázdné pláže a nedotčenou přírodu, tak bych Vám rozhodně doporučila Ko Kood, Ko Maak a Ko Wai. Krásnější pláže s čistější vodou jsem nezažila. Jedinou nevýhodou je, že na těchto ostrovech je docela mrtvo - někde je pouze pár hotelů/bungalovů či malá vesnice, takže pokud máte rádi noční život, tak to nebude to pravé pro Vás a poohlídla bych se po jiných ostrovech. Navíc jsou to malé ostrovy, a kromě nádherných pláží a pár menších vodopádů (pouze na Ko Kood) tam nic jiného nenajdete.
Za divokým nočním životem vyražte na Phuket, Phi Phi, Ko Samui nebo Ko Phanghan. Phuket ani Ko Samui se mi ale osobně vůbec nelíbily. Ko Phanghan a Phi Phi jsou velmi turistické ostrovy, ale i tam najdete krásné opuštěné pláže.
Za zlatý střed považuji ostrovy Ko Lipe či Ko Tao, kde se turismus začíná rozvíjet a přibývá hotelů, restaurací a barů, ale na druhé straně si také užijete krásné pláže s minimem lidí.
Kukis
Kukis
před 4 dny
Kukis
před 4 dny
Dobrý den potřebuji se zeptat chci se dostat z Bangkoku na ostrov Koh Chang můžete mi poradit nejlepší a možná nejrychlejší způsob přepravy jak se tam dostat hlavně pojedu tam až začátkem Října vím ze musím počítat s deštěm a tak se chci zeptat jestli se může stát ze lodní přeprava třeba nepojede kvůli počasí ? Je to možné ?
Moc děkuji za rady a tipy
Lukáš
Pandanaceste
Pandanaceste
před 4 dny
Pandanaceste
před 4 dny
My jsme teď strávili měsíc v Krabi, je zde velká Ao Nang Beach odkud vyjíždějí každý den lodě na všechny okolí ostrovy (Kho Phi Phi, Bamboo Island, Railay Beach, Chicken Island atd.). Za mě je tu super výchozí místo, pokud chcete prozkoumat menší thajské ostrůvky.
A taky se odtud dá dělat spousta výletů po okolí, nějaké tipy jsem kdyžtak sepsala u sebe na blogu: pandanaceste.cz/jizni-thajsko…

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů