Itálie od 930 Kč
Zobrazit zájezdy

Toskánsko - termální lázně Saturnia

Vloženo: 7. července 2019
Poslední příspěvek: 21. října 2019
Elf
Dobrý den, byl jste někdo v termálním areálu terme di saturnia v oblasti Maremma? Prý to tam vypadá jako turecké pamukkale. Dá se tam během léta koupat nebo to bude hlava na hlavě? A platí se tam nějaké vstupné? Odtud bysme rádi pokračovali na Tyrhénské pobřeží. Poradíte hezkou pláž?

Odpovědi 4 odpovědi

Bobu
před 5 lety
Ahoj, byli jsme tam letos na konci května ve všední den, bylo cca 25 stupňů. Vstupné žádné, parkoviště hned u toho, bylo plné. V termálech lidí dost, ale šlo to, našli jsme si místa, kde bylo volno, děti si to tam pohodě prolézali celé. V sezóně to musí být hlava na hlavě, takže určitě doporučuji mimo, jinak si tu nádheru neužijete.
Elf
před 5 lety
@Bobu ~ Děkuji za rychlou odpověď. necháme to spíše na přelom srpen/září, snad tam bude lidí méně. Spojili jste to například i s nějakými výlety v okolí?
MirekVašků
před 5 lety
Mohl bych poprosit, jak se tam nejlépe dostat?
Rudy
před 5 lety
Zdravim, byli jsme a bylo hodně lidí. Neustále přijížděli noví a noví turisti autobusama, takže jsme tam moc dlouho nepobyli a radši jeli dál k Bagno Vignoni. To jsou taky termály s teplou vodou, léčivým bahnem, vodopád a rozhodně o poznání míň lidí.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů