Chorvatsko od 677 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt v Chorvatsku a bookovani online

Vloženo: 21. června 2020
Poslední příspěvek: 21. června 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Pierre87USA
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Pierre87USA
Dobry den, mam dotaz. Pokud jedu do Chorvatska na Hvar a jsem cca.hodku od pristavu a zkusim si rezervovat listek pro auto + cestujici online. Znamena to, ze se na trajekt dostanu a mam prednost pred auty bez rezervace, ktera cekaji v rade? Dekuji

Odpovědi 2 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 2 lety
Kristýna
před 2 lety
@Pierre87USA ~ Dobrý den,
většinou to chodí tak, že autem přijedete do přístavu a rovnou se zařadíte do fronty na trajekt. A buď máte rezervované lístky předem, a nebo si je koupíte v kiosku na místě. Z mé zkušenosti žádnou přednost v případě rezervace předem nemáte, funguje to na způsob "kdo dřív přijde, ten dřív mele". Takže doporučuji dojet do přístavu s časovou rezervou. V hlavní sezóně se může stát, že pokud přijedete později, na trajekt se už nemusíte vlézt.
Johanes
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 2 lety
Johanes
před 2 lety
@Pierre87USA ~ rezervace není online nákup tak jak píše kristína musíte do řady, ale pokud máte jízdenku online s QR kódem jedete dopředu takové mám zkušenostzi já
@Pierre87USA ~

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů