Split od 5 079 Kč
Zobrazit zájezdy

Trajekt Split - Rogač - Milna

Vloženo: 9. září 2019
Poslední příspěvek: 10. září 2019
Sandy
Hezký den, víte někdo, jak jezdí trajekt Split - Rogač - Milna? Google mapy mi furt ukazují, že bych se měl vrátit z Šolty do Splitu a odtud teprve na Brač. Já jsem, ale slyšel, že by to teď mělo jít přímou linkou ze Splitu přes Rogač až do Milny. Pokud něco takového existuje, jak často to jezdí a jaké jsou ceny?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
před 5 lety
@Sandy ~ Hezký večer,
jediný jízdní řád, který jsem našla, a který by měl být platný na rok 2019 je tento. Dole na stránce je i ceník, kde se ceny mění v závislosti na sezóně. V určité časy trajekt zastavuje i ve městě Stomorska. Určitě si tyto informace ale ověřte přímo ve Splitu v přístavu.
Jinak se můžete dostat na Rogač i do Milny se společností Jadrolinija, která ale jak říkáte, nejezdí přímo z Rogače do Milny.

Chystáte se na trajekt? Doporučujeme zajistit si lístky s předstihem...

Aby vaše nalodění proběhlo bez komplikací, zarezervujte si trajektové lístky online. Společnost Direct Ferries zprostředkovává lístky pro více než 3 000 tras, ověřte si trasu a cenu lístku.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů