Budapešť od 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Tržnice v Budapešti

Vloženo: 6. března 2020
Poslední příspěvek: 7. března 2020
nová členka nová členka /
Michaela_Malá
nová členka nová členka / před rokem
Michaela_Malá
Dobrý den, navštívíme teď Budapešť a chtěla bych se zeptat, jak velká je hlavní tržnice? Za jak dlouho se to dá projít? Slyšela jsem, že se tam konají i nějaká představení, kdy tam ukazují jídlo z celého světa. A že ty centrální trhy jdou projít i s průvodcem, který vám k tomu řekne něco více o historii? Kde se to dá zařídit?

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@Michaela_Malá ~ Dobrý večer,
tržnice není až tak velká, takže si ji v klidu projdete za 1-2 hodiny. Navíc většina stánků s výrobky se dost opakuje - uzeniny, sýry, chilli papričky, ovoce a zelenina. V prvním patře pak najdete maďarské speciality jako je například guláš, langoš nebo trdelník. Rozhodně doporučuji ochutnat, vaří tu výborně! Pak zde můžete také zakoupit suvenýry, oblečení nebo třeba kabelky a doplňky.
Průvodce, který vám řekne historii tržnice a poradí, které výrobky si zakoupit, si určitě domluvit můžete. Osobní zkušenost s tím však nemám.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí