Budapešť od 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Vánoční trhy v Budapešti

Vloženo: 13. ledna 2019
Poslední příspěvek: 5. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
vladimir
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
vladimir
Letos, stejne jako vloni jsme navstivili Vanocni trhy v Budapesti, a hlavne obrovsky občerstvovací stánek na Vörösmarty tér. Zajímalo by me, jestli nekdo nevi, kde se da koupit i behem roku mistni dobroty jako treba bramborak s ruznymi prichutemi nebo Langos s cesnekem a syrem

Odpovědi 4 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@vladimir ~ Dobrý den, vyborné místní dobroty najdete celoročně na trhu Central market. V prvním patře mají vynikající langoše na slano i na sladko, guláš, trdelníky, palačinky a jiné. V přízemí mají na prodej typické klobásy, sýry, pečivo atd. Vše za přijatelné ceny.
Cestovatelka_rym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Cestovatelka_rym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
Cestovatelka_rym
před rokem
Dobrý podvečer. Ráda bych se zeptala jak se dostaneme z letiště na náměstí na trhy? Už dlouho jsme hledali letenku za dobrou cenu a Máme ji konečně koupenou na tři dny přes levneletenky.org aLe jelikož jsme starší nevíme jak se tam dopravit? Jak vychází cenově taxíky a máte někdo tip na levnější ubytování se snídaní? Děkuji
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před rokem
Kristýna
před rokem
@Cestovatelka_rym ~ Dobrý den,
vždy v Budapešti využívám městskou dopravu, která je zde bezproblémová. Navíc budapešťské metro je údajně třetí nejstarší na světě. Jedna z linek je opravdu historická a stojí za projížďku.
Z letiště jezdí 2 linky směrem do centra. Autobus 100E stojí 900 HUF, nemá žádné zastávky a tak vás zaveze přímo do centra, konkrétně na náměstí Deák Ferenc tér. Druhou levnější variantou je vzít autobus 200E ke stanici metra Kobanya-Kispest, a odtud jet metrem do centra.
Taxíkem jsem nikdy nejela, ale průměrná cena z letiště do centra je okolo 8000 HUF. Hodně populární je zde Liftago, které vás sveze za rozumnější cenu.
Byrds
nový člen nový člen /
Byrds
nový člen nový člen / před rokem
Byrds
před rokem
Nechoďtě na trhy na náměstí, jděte k bazilice. Jsou tam hezčí, s bruslením a interaktivní show, co promítají na čelo toho kostela.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

  Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů

  Nevybrali jste si?

  Podívejte se na

  Další akční nabídky

  Nebo si nastavte hlídač akcí, výhodné nabídky Vám neuniknou

  Hlídač akcí