Venezuela krize aktuálně

Vloženo: 16. února 2019
Poslední příspěvek: 13. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 4 lety
anonym
Dobrý večer, asi teď není nejvhodnější čas na návštěvu Venezuely, že? Vzhledem k probíhající krizi. Nebo myslíte, že se to turismu netýká? Jaká je tam situace?

Odpovědi 2 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Vyměňte to za D. Republiku
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
anonym ~ Jelikož je v zemi vysoká míra kriminality, tak momentálně nedoporučuji do této země jezdit. Bohužel moc neexistuje žádné místo ve Venezuele, které by bylo stále bezpečné - vraždy a přepadení se rozmohly i mimo hlavní město. Raději se vydejte do jiného státu ve střední či jižní Americe kde se nemusíte celou dovolenou schovávat v hotelovém pokoji.
Hledáte více aktivní či odpočinkovou dovolenou? Byl/a jste někdy například v Ekvádoru či Peru? Začíná se do těchto zemí jezdit čím dál více a mají opravdu co nabídnout. Krásná příroda přímo láká k túrám do hor, dále divoké pobřeží či incké památky jako je například jeden ze sedmi divů světa Machu Picchu jsou hlavními lákadly.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů